Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Szczyrk, gdzie informacje ?

Szczyrk, gdzie informacje ?

Powiedzcie mi, czy Beskid Żywiecki nadaje się na wakacje całą rodziną? Mam małe dzieci i chciałbym im pokazać coś innego niż polskie morze, nad jakim już kilkukrotnie były.

Bienkus

Posty: 1

 
Najbardziej lubię wyjeżdżać w góry do woj. Śląskiego (najlepiej rozwinięta infrastruktura). Beskid Żywiecki to urokliwe pasmo, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Szczyty są o różnym poziomie trudności – od łagodnych po bardzo strome podejścia.

Klara323

Posty: 2

 
Całe Beskidy są fantastyczne. I to niezależnie od miejsca, gdzie akurat się udasz. Lepiej jednak wybrać większą miejscowość, albowiem pod ręką będą olbrzymie sklepy i restauracje, co uprzyjemni cały wyjazd.

Menene

Posty: 6

 
Piękne chwile spędzisz w Beskidzie Żywieckim. Cudowne jeziora i przyjazne dla początkujących szczyty sprawią, że pokochasz polskie góry. Spróbuj koniecznie!

Nikuś23

Posty: 4

 
Piękne chwile spędzisz w Beskidzie Żywieckim. Cudowne jeziora i przyjazne dla początkujących szczyty sprawią, iż pokochasz polskie góry. Spróbuj koniecznie!

rohnop37

Posty: 30

 
Każdy trafiający na południe Polski powinien odwiedzić Istebna. Pokochałam właśnie tam wędrówki. Cały czas szło się bardzo przyjemnie, nie mam powodów do narzekania. Polecam zapoznanie się ze stroną https://kochambeskidy.pl/tag/istebna/, gdzie znajdziesz wiele użytecznych informacji na temat wyjazdu.

Klara323

Posty: 4

 
Jeśli wybierasz się w Beskidy, to koniecznie sprawdź zakwaterowanie w Istebnej. Są tam atrakcyjne cenowo pensjonaty, jakie proponują perfekcyjną jakość wypoczynku. W okolicy z pewnością zjesz jakiś lokalny przysmak, pełno tam kameralnych knajp z przyjemną atmosferą. Można się też napić dobrego alkoholu ;)

kerad17

Posty: 4

 
Potwierdzam zdanie koleżanki :) Byłam w Istebnej już kilkukrotnie, za każdym razem znajdując tam spokojne miejsce do wypoczynku. Jeździmy tam razem z mężem, jak i całą rodziną. Kiedy zabieramy ze sobą dziećmi, nigdy się tam nie nudzą. Zawsze dzieje się coś ciekawego.

Greed

Posty: 21

 
W wielu miejscowościach można spróbować rzeczy, które są niedostępne w innych częściach kraju. Szczyrk ma swoją własną skocznię narciarską, więc warto zapoznać się z właśnie tym sportem.

Black_Riot

Posty: 2

 
Bywam tam bardzo często, bo mieszkam niedaleko, więc robimy sobie takie weekendowe wypady. Najczęściej zatrzymujemy się w Istebnej, bo tam zawsze znajdujemy tani i przyjemny nocleg.

Marioleczka

Posty: 16