Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

kursy samoobrony, gdzie warto ?

kursy samoobrony, gdzie warto ?

Poszukuję dla mamy inkrustatora samoobrony. Macie kogoś, kto rzeczywiście wie jak nauczyć kobietę obrony? To ma być wykwalifikowany kurs, który przyniesie rzeczywiście efekty.

Nagórę44

Posty: 1

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Faktycznie nauczyłam się mnóstwo. Może i trzeba było zapłacić wiecej, natomiast szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to niezwykle wielkie znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

Black_Riot

Posty: 3

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę bardzo dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

GGregbard

Posty: 16

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, natomiast niestety za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, natomiast jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dziś nie można się czuć bezpiecznie, zatem pożądane byłoby wiedzieć jak się można będzie bronić.

dobuuj007

Posty: 18

 
U nas zebrałyśmy się w cztery osoby i takie kursy wyszły wtedy taniej. Chyba była to połowa ceny. Nie uważam żeby takie zajęcia grupowe były gorsze. Również wszystkiego się dowiedziałyśmy i jesteśmy niezmiernie zadowolone.

szymon2626

Posty: 6

 
Bez problemów można znaleźć kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość popularne, dlatego każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

Klara323

Posty: 3

 
Najlepsze kursy samoobrony można odbyć tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Korzystałam z tego i jestem niezwykle zadowolona. Moje wszystkie znajome też były u tego instruktora i mówią, że jest super. Polecam.

090913123

Posty: 3

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Naprawdę nauczyłam się wiele. Może i trzeba było zapłacić więcej, ale szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to bardzo duże znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

nowe3434

Posty: 2

 
Najistotniejsze jest to żeby od instruktora samoobrony dostać wiedzę. Techniki trzeba będzie szkolić po kursie. O tym wiele kobiet zapomina. Kurs to nie wszystko, trzeba jeszcze szkolić się żeby tego wszystkiego, co na kursie się dowiedziałyśmy nagle nie zapomnieć.

CHatka-eKo

Posty: 5